Telefon: (+420) 605 431 421



Business coaching

Jedná se o koučování v profesní sféře.  Nové pracovní výzvy s sebou přinášení nutnost osvojit si nové dovednosti, získat sebevědomí na dané pozici, v konkrétním úkolu, mezi kolegy, s nadřízenými či podřízenými.  Dnešní doba vyžaduje neotřelá a kreativní řešení, rychlou adaptaci v novém prostředí či v nové výzvě.  Koučování umožňuje efektivitu a rozhodnost. Témata častá pro tuto oblast jsou práce s časem, jak si stanovovat priority v práci, jak pracovat se stresem či vyčerpáním a další.

 

Kariérní koučink

Přemýšlíte o změně zaměstnání? Nevíte, kterou oblastí se chcete dále ubírat? Nebaví Vás práce a nevíte, co s tím? Kariérní koučink je určen vše, kteří se rozhodují, jakou práci zvolit. Slouží také studentům, kteří se rozhodují, jakou profesní oblastí se chtějí ubírat.

 

Life coaching (životní koučink)

Každý se během svého života ocitá v situaci, kdy si neví rady, neví, jak se rozhodnout, neví, co se svým životem dál. Koučování pomáhá člověku správně se rozhodnout, být si vědom všech okolností a následků tak, aby byl se svým rozhodnutím maximálně ztotožněn. Klienti přicházejí s tématy širokého spektra, jedná se o partnerská témata, nízké sebevědomí, pocit nenaplněnosti, efektivní komunikace, potíže se stresem a dalšími.

 

Individuální koučování - Ceník služeb

Executive a top executive coaching: 4 000 Kč

Koučink v pracovní oblasti (business coaching): 3 000 Kč

Životní/osobní koučink (life coaching): 2 000 Kč

 

OBJEDNAT SLUŽBY

* Uvedené ceny jsou za jedno sezení formou osobního setkání, nebo přes Skype. Při dlouhodobé spolupráci a objednávkách koučování pro více osob pro Vaši firmu je možno vytvořit individuální cenovou nabídku.

 

* Pokud se v dohodnutém termínu nemůžete dostavit na schůzku nebo mi zavolat, informujte mě o tom minimálně 24 hodin předem. Pamatujte prosím, že schůzky s klienty plánuji na cca 2 měsíce předem a proto pro mě není snadné Vás automaticky přesunout na jiný termín. V případě, že na domluvenou schůzku nedorazíte nebo v uvedený čas nezatelefonujete a nedáte o tom vědět minimálně 24 hodin předem, bude schůzka/telefonát účtován v plné výši.

Úvod  |  O mně  |  Moje služby  |  Reference  |  Kontakt  |  CZ / EN

Copyright © 2014 Martina Gregořicová - Akreditovaný profesionální kouč - Všechna práva vyhrazena.  |  martina@mycoaching.cz

grafický design // 508gd.cz