Telefon: (+420) 605 431 421



Kouče Martinu Gregořicovou jsem se rozhodla využít, protože jsem nutně musela řešit některé náhle vzniklé problémy. Jak se to někdy stane, byla jsem přeřazena na novou pozici. Tato nová příležitost s sebou nesla také nutnost zapojení se do nového projektu. Mým úkolem bylo rychle se zorientovat, adaptovat a efektivně motivovat stagnující tým obchodních zástupců. Bylo pro mně překvapením, kam až mě tato spolupráce zavedla, jak jsem se musela vypořádat i s vlastními démony a nakonec se stát koučem našeho týmu.

 

Markéta Tintěrová

regionální manager pro Prahu a Střední Čechy společnosti D.A.S.

 

 

Zpočátku jsem měla obavy z těchto koučovacích sezení, ale po každém dalším setkání jsem získávala stále větší důvěru, a to jak k Martině, tak i ke koučování. Profesionální přístup paní Martiny, její chápání mě samotné, její respekt k mé osobě, ale i k cílům, které jsem si stanovila, mě přesvědčil o tom, že jsem si velmi dobře zvolila svého kouče. Obdivuhodně jsme spolu dokázaly zvládat situace, kdy jsem na danou otázku v první chvíli nedokázala najít odpověď, ale díky jejímu klidnému a rozvážnému vedení, jsem krok po kroku postupovala k cílům, které jsem si stanovila, a především jsem si uvědomila, že pokud budu chtít já, jsem schopna změnit, cokoliv budu chtít.

 

Alena ...

 

 

Existují různí koučové, školitelé a odborní poradci, ale nikdo vás v životě nenaučí, co je správné a jak vlastní profesní i osobní život prožít co nejlépe. Na druhou stranu ale naštěstí existují lidé jako Martina, která i přesto, že nemá s prostředím výrobní firmy, ve které pracuji jako manažer, nic společného, přesně zacílila své dobře míněné otázky a byla to vždy trefa do černého. Díky jejímu aktivnímu a otevřenému koučovacímu přístupu jsem v sobě objevil novou energii, odvahu a také sebevědomí, což se ukázalo pro můj další osobní i profesní život jako klíčové. Martina mě během půl roku dokázala posunout tam, kde bych sám stěží byl za pár let a získala mě jako klienta pro další koučování, ať již budeme spolupracovat nebo se naše cesty rozdělí. Za to vše děkuji.

 

Tomáš ...

manager výroby textilní společnosti

 

 

Martinu jsem poznala na kurzu, kde jsem se sama učila být koučem. Kde jsem se učila hledat a klást jednoduché otázky, které si většinou sami nepoložíme, ale zpravidla rozsvítí v hlavě kontrolku s nápisem „AHA“ a otevírají dveře k našim vlastním nápadům a řešením. A Martina takové otázky, které jdou i hlouběji, než bychom sami chtěli, pokládat umí. Nebojí se jich a kreativně hledá cesty, jak podpořit své klienty, aby si uměli a chtěli pomoci sami. A to je pro mne důležité. Vyzkoušela jsem si to nejen na kurzu, ale i v naší další spolupráci. Pomáhá mi vystoupit ze situací, ve kterých se někdy takzvaně zacyklím, podívat se na vše z jiné perspektivy a dle této perspektivy také jednat.

 

Ing. Lucie Vlková

ředitelka, Slůně - svět jazyků, s.r.o.

 

 

Úvod  |  O mně  |  Moje služby  |  Reference  |  Kontakt  |  CZ / EN

Copyright © 2014 Martina Gregořicová - Akreditovaný profesionální kouč - Všechna práva vyhrazena.  |  martina@mycoaching.cz

grafický design // 508gd.cz